זריזות תרגילי שליטה בכדור


זהו עוד אחד מהמאמרים בהם אני מדבר על זריזות

מהי זריזות? – יכולת גופנית המשלבת קואורדינציה, ותגובה מהירה, שהמטרה שלה היא לשפר את התוצאות והביצועים בכל מגוון פעילויות גופניות. היא כוללת את היכולת לשנות כיוון במהירות, להגיב למצבים במהירות רבה ולבצע תנועות מורכבות ביעילות. זריזות נמדדת לעיתים קרובות במהלך משחקים ספורטיביים ותרגילים, שם מיומנות זו יכולה לתרום באופן משמעותי להצלחת השחקן או הספורטאי. זו יכולת מורכבת וככל שהרמה עולה כך חשיבותה רבה יותר!

בווידאו זה אספתי מספר תרגילים שניתן לתרגל במהלך העונה היתרון, כל שחקן יכול לקנות לעצמו 2 כדורי פוטבול קטנים (חנויות נייק) בעלויות נמוכות ולתרגל לבד בבית.
סידרת התרגילים: תרגילי הכנה, תרגילי תגובה עם שני כדורי פ. בול, תרגילי תגובה עם כדורסל וכדור פ.בול, תרגילי זריזות רגליים וכדרור.

דגש חשוב – בווידאו זה אני שם דגש משמעותי ביותר על נושא של הירידה עם האגן יש נטיה תמיד לרדת עם הגב ולא עם האגן מצבים כאלה יש למשל אחרי שינויי כיוון, במצב של "SPLIT" ב P&R, גם במצב של מעבר בכוח בשבירת חסימה בהגנה, חשוב מאוד לרדת נמוך באמצעות האגן ולא באמצעות הגב. זו טכניקה חשובה מאוד בכל מצב שי צורך ביציאה חזקה מהמקום וחשוב מאוד לעבוד על כך! לצפייה בתרגילי שליטה נוספים.

להזמנת הספר עולמות מופלאים – ספר חובה למאמנות ומאמנים לחצו כאן

בהצלחה, יועד אגמון
האקדמיה לכדורסל ברשת