מחנה אימון בספרד

מחנה האימונים של עוצמה מודיעין בספרד, קיץ 2018 יוצא לדרך!
01-12 יולי 2018
עוצמה מודיעין, בשיתוף עם  THE ACADEMY גראן קנריה שבספרד, מפעילה מחנות קיץ מקצועיים, מאתגרים ומהנים במיוחד.

THE ACADEMY הינה האקדמיה המובילה באירופה לפיתוח שחקנים לטופ האירופי ולקולג' האמריקאי. באקדמיה, בניהולו של רוב אורלנה, מאמן יורוליג בעברו, פיתחו תכנית אימון ייחודית ומוערכת אשר הצמיחה מעל ל-200 שחקנים לטופ האירופי ולקולג' האמריקאי וכ-10 שחקני NBA.

לפרטים נוספים והרשמה: 052-8454504
לאתר המחנה

במהלך המחנה הילדים נחשפים לשיטת האימון היחודית של האקדמיה המתאפיינת בעבודה על יכולת אישית, קצב אימון גבוה וחזרה על מיומנויות. כל זאת תוך שמירה על סדר יום מוקפד המותאם לספורטאי צמרת.

השנה, כחלק מהתרחבות פעילות המועדון גם בפן המנטאלי יקבלו השחקנים ליווי מנטאלי אישי וצמוד לפני, במהלך ואחרי המחנה. היום, התפיסה הרווחת שהולכת וגדלה בקרב כל מועדוני הספורט המקצועיים היא שהפן המנטאלי מהווה חלק רב ואינטגרלי מיכולות השחקן ולכן קיים צורך לאמן אותו.

מטרות האימונים המנטאליים שנעבור במחנה הן בין השאר ביסוס יסודות/הרגלים של ניהול עצמי (לו"ז, מטרות וכו'), התנהלות מקצוענית, חשיבה חיובית וכן הלך מחשבה של צמיחה. כל אלו ועוד הם הרגלים של מנצחים, בספורט בפרט ובחיים בכלל. כל שחקן ושחקנית ייצאו מהמחנה עם מטרות שנתיות ותכנית עבודה שנתית. לכדורסל ולחיים בכלל.

 

המחנה משולב עם ילדים מכל העולם ובשיתוף שחקני האקדמיה המתגוררים שם בכל ימות השנה. השחקנים מצטרפים לאורח החיים השוטף של האקדמיה, מתגוררים במגורים, אוכלים בחדר האוכל, מתאמנים עם מאמני האקדמיה ומלווים ע"י פיזיותרפיסט ספורט צמוד באימונים ובזמני המנוחה.

 

לפרטים נוספים והרשמה: 052-8454504
לאתר המחנה